Periyodik Bakım

Periyodik bakımlar aracınızın ömrü açısından hayati bir öneme sahiptir. Bakım işlemleri uzman kişiler tarafından orijinal veya 1.sınıf yedek yedek parça kullanılarak gerçekleştirilmelidir.Servisimizde yapılan tüm uygulamalar kalite ve hizmet anlayışı çerçevesinde eğitimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilir. Servisimizde yapılan bakımlar sırasında aracınızın hayati bileşenlerinin en ince noktasına kadar gözden geçirildiğinden ve sorunsuz bir hizmet aldığınızdan emin olursunuz.Bakım sırasında ortaya çıkan diğer sorunlar için tarafınızdan onay alınmadıkça asla işlem uygulanmayacak, sadece ilgili işlem için değiştirilmesi gereken parçalar değiştirilecektir.

Motor ve Mekanik

Sürekli ilerleyen ve gelişen teknoloji sayesinde araçlarımızdaki sistemler de daha karmaşık hale gelmekte ve sürekli gelişmektedir. Buda araçların arıza tespiti ve onarım şeklini o araca özel kılmaktadır. Bu arızaların tespitinde özel ekipmanlar ve özel servis takımları (SST) kullanarak ve ISA OTOMOTİV mekanik bölümünde çalışan profesyonel eğitimli kişilerin çalışmaları sonucunda çözülebilmektedir.

Kaporta ve Boya

ISA Otomotiv olarak , Kaporta ve Boya Bölümümüzde son teknoloji ile araçlarınız boya fırınımızda garantili işlem görmektedir.Kaporta Boya servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli sistem ile araçların kaporta onarımlarını belirtilen sürelerden daha hızlı ve daha güvenli uzman ve eğitimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir.Koporta boya servisimiz her türlü kaporta ve boya sorunlarına karşı anında müdahale etmektedir.

Diagnostik Arıza Tespiti

Orjinal Arıza Tespit Cihazlarımızla Dogru Teshis
Yukarı